Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Bo Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze

apartament1

Pobyty prywatne

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój posiada w swojej ofercie bardzo elastyczną ofertę na pobyty prywatne. Oferujemy pobyty rehabilitacyjne z badaniem lekarskim oraz zabiegami, pobyty rekreacyjne z odnową biologiczną czy nawet pobyty hotelowe ze śniadaniem.

recepcja

Kontakt z nami

Dziękujemy bardzo, że wizytę w naszym Uzdrowisku rozpoczęli Państwo od naszej strony internetowej lecz nie mniej zachęcamy do kontaktu z nami osobiście czy nawet telefonicznie, Recepcja służy pomocą codziennie – 32/449 20 20 lub 801 022 280

surowce

Nasze surowce – borowina oraz solanka

Często używamy sformułowania – posiadamy bezcenny skarb – borowinę oraz solankę czyli naturalne dziedzictwo przeszłości dzięki, któremu tysiące kuracjuszy leczonych jest rok w rok w naszym Uzdrowisku.

zabiegi

Nasze zabiegi

Uzdrowisko posiada wiele zalet i atutów, niewątpliwie jednym z najważniejszych jest nasza baza zabiegowa. Mnogość specjalistycznych zabiegów, wysoki standard wykonania oraz profesjonalna obsługa czynią z Uzdrowiska idealne miejsce nie tylko lecznictwa ale i wypoczynku.

miejscowosc

Miejscowość- Goczałkowice-Zdrój

Gmina Goczałkowice-Zdrój jest położona w dolinie górnej Wisły: charakteryzuje się dużą różnorodnością krajobrazową. Ogromna powierzchnia wód tworzących niemal nieprzerwane pasmo wpływa łagodząco na lokalny klimat.