Pomiń linki

Program Profilaktyka 40 Plus dostępny w Uzdrowisku

Przebadaj się w ramach programu pilotażowego Profilaktyka 40 Plus w Uzdrowisku!

Uzdrowisko dołączyło do grupy placówek medycznych, w których można wykonać bezpłatne badania profilaktyczne zalecane dla osób powyżej 40 roku życia.

Celem programu jest zwiększenie liczby osób wykonujących takie badania, wczesne wykrywanie chorób i zaburzeń oraz zapobieganie ich rozwojowi.

Kolejną nowością w Programie Profilaktyka 40 PLUS jest możliwość ponownego wykonania badań. Można to zrobić 12 miesięcy od zrealizowania poprzedniego e-skierowania.

Jeśli chcesz ponownie wziąć udział w programie, nie musisz wypełniać ankiety. Automatycznie po roku od wykonania poprzedniego pakietu badań na twoim koncie IKP dostaniesz nowe e-skierowanie. Następnie wybierasz placówkę, robisz badania i odbierasz wyniki. Dokładnie w ten sam sposób, jak poprzednio.

Dzięki specjalistycznym pracowniom diagnostycznym, nowoczesnemu sprzętowi oraz wysoko wykwalifikowanemu personelowi możliwe jest przeprowadzenie zalecanych badań w ramach projektu, a także dodatkowych badań, jeśli pacjent ma taką potrzebę.

Nasi kuracjusze mogą podczas pobytu w sanatorium w komfortowych warunkach zadbać o swoje zdrowie i poddać się dokładnej diagnostyce w kierunku różnorakich schorzeń.

Instrukcja, jak samodzielnie wygenerować skierowanie dostępna na stronie https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/jakie-badania-w-programie-profilaktyka-40-plus