Pomiń linki

Szpital dziecięcy Stokrotka

Oferta szpitala dla dzieci w Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój

Szpital dziecięcy Stokrotka

Budynek szpitalny składa się z dwóch oddziałów (Oddziału Rehabilitacyjnego oraz Uzdrowiskowego) umieszczonych na parterze i dwóch piętrach, do których można dostać się schodami lub windą.

Mali pacjenci odbywają leczenie w pokojach 4- osobowych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Na korytarzach, do dyspozycji są: lodówka, suszarki na pranie, w razie potrzeby wózki inwalidzkie i chodziki.

Smaczne i lubiane przez dzieci posiłki przygotowywane są w naszej kuchni i podawane bezpośrednio w stołówce mieszczącej się wewnątrz budynku.
Mali pacjenci mają możliwość korzystania ze świetlicy, w której mogą pograć w planszówki, pobawić się lub obejrzeć telewizję oraz z biblioteki szkolnej.

Na pierwszym piętrze mieści się siedziba Zespołu Szkół Przy Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój, gdzie uczniowie realizują obowiązek szkolny.
Budynek szpitala jest bezpośrednio połączony z traktem zabiegowym, w tym basenem i gabinetami lekarskimi, dzięki czemu dzieci mają łatwy dostęp do leczenia.
Teren szpitala jest otoczony zielenią, terenem rekreacyjnym , miejscem na ognisko oraz boiskiem do dyspozycji dzieci. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się piękny Park Zdrojowy.

Szpital dziecięcy Stokrotka basen

Dzięki uprzejmości Fundacji Akademii Łukasza Piszczka dzieci leczące się w Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym dla Dzieci STOKROTKA mają możliwość odwiedzenia obiektu sportowego Panattoni Arena.

Dzieci, które na co dzień borykają się z trudami rehabilitacji i często przewlekłymi schorzeniami oraz niepełnosprawnościami mają okazję zobaczyć obiekt sportowy z pełną infrastrukturą techniczną wraz z budynkiem szatni, odnowy biologicznej i rehabilitacji, jak również poznać specyfikację znajdujących się na obiekcie boisk piłkarskich. Wizyta prowadzona przez pracownika Fundacji pozwoli na bliższe poznanie zakresu jej działalności oraz co istotniejsze przyczyni się do propagowania aktywnego stylu życia i być może zachęci do częstszego uprawiania sportu w śród dzieci i młodzieży.

Szpital dziecięcy Stokrotka - galeria lewo
Szpital dziecięcy Stokrotka - galeria środek
Szpital dziecięcy Stokrotka - galeria prawo

Kontakt

Chcesz odwiedzić nasze uzdrowisko? Masz pytania?  Skontaktuj się z nami.

Uzdrowisko

Recepcja: (32) 449 20 00

Sekretariat: (32) 449 21 01

Fax: (32) 449 21 17

Email: sekretariat@gozdroj.pl

Obsługa medyczna

Rejestracja, szpital: (32) 449 20 31

Planowanie, rejestracja, poradnia: (32) 449 20 02

Email: cop@gozdroj.pl

Szpital dziecięcy Stokrotka

Rejestracja, szpital: (32) 449 20 44

Planowanie, rejestracja, poradnia: (32) 449 20 44

Email: stokrotka@gozdroj.pl